Hizmetlerimiz

1004492_10200546940969145_365627543_nEvlenecek çiftlerin en büyük arzusu iyi edit my paper for me bir düğün organizasyonudur. Düğün organizasyonunun ve düğünün en önemli anlarından biri şüphesiz ki düğün dansıdır.

İlk dansınızı en göz kamaştırıcı şekilde yapmanın yolu da profesyonel dans eğitmenlerinden destek almaktır.

Bu en güzel gününüzü dans kursumuzda alacağınız 5 saatlik düğün dansı özel dersi ile ölümsüzleştirebilirsiniz. Bu dersler eğitmenimizin ve sizin uygun olduğunuz saatlere randevu sistemi ile yapılır.

Okulumuzda düğün dans kursu olarak bolero, rumba, vals,bachelor arbeit schreiben lassen tango ve özel olarak seçtiğiniz bir müzik var ise bu müziğin ritmine uygun farklı bir dans çeşidi öğretilir.

Koreografi yerine dansın temelini öğrenmiş olursunuz. Böylece düğününüzde yaşayacağınız hiçbir stres ya da heyecan evlilik dansını etkilemez. Ayrıca dansı öğrenmenin en büyük katkısı da ömür boyu birlikte olacağınız eşinizle gittiğiniz her yerde tıpkı düğününüzde sergilediğiniz dansınız gibi dans edebilecek olmanızdır.

Düğün dans dersinde ilk olarak şayet seçtiğiniz bir parça yok ise arşivimizden size uygun bir parça seçilir. Daha sonra bu parçanın ritmine uygun dansın temel adımları öğretilir. İkinci dersten itibaren dansın ileri seviye figür ve dönüşlerine geçilir. Ayrıca etkileyici bir düğün dansı çıkışı ve göz kamaştırıcı bir kapanış için en uygun alternatifler öğretilir.

Düğün dansı kursları çeşitli materyaller ile (tarlatan, topuklu ayakkabınız) ve düğün 544411_10151627129683224_300302728_natmosferiniz (düğün dansını yapacağınız mekan, pist, seyirciler) düşünülerek işlenir.

ANADOLU VE AVRUPA YAKASINDA ÇALIŞMA YAPACAGIMIZ STUDYOLAR DIŞINDA , BİZİMLE TANIŞTIKTAN, SONRA SİZİN BELİRLEYECEĞİNİZ ÇALIŞMA ALANLARINDA DA RANDEVU SAATLERİMİZİ DÜZENLEYEREK DERS YAPMA OLANAĞIMIZ BULUNMAKTADIR…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>