Düğün Dansı için Profesyonel öneriler

Bu en güzel günün en büyülü kısmı dans ettiğiniz an olacaktır. Ancak bu ana hazırlanırken stres yaşamadan keyif almanız çok önemlidir. Evlilik hazırlıkları esnasında tüm çiftler ister 1266967_10151666675826242_1750819743_oistemez bazı sıkıntılarla karşılaşacaklardır. Unutmayın ki bir ömür boyu beraberlik için yola çıktınız. Düğün dansı dersleri de sonradan mutlu hatırlayacağınız anlar olmalı. edit my essay for me Bu nedenle dans dersi alırken de kendinizi eğitmene teslim etmeli ve bu dersin de tadını çıkarmalısınız.

Düğün esnasında eşler oldukça heyecanlı olacaktır. Sık sık sahneye veya kalabalık önünde konuşma yapmaya yönelik bir işiniz yoksa da büyük ihtimalle dans etmeye çıktığınız o an en büyük heyecanı yaşadığınız nokta olacaktır. Bu nedenle koreografi ve ezberden uzak durun. Dans etmeyi öğrenin. Yani düğün dansınızı ghostwriter diplomarbeit kosten siz yönetin.

Dansı olduğu şekliyle öğrenmenin bir diğer faydası da gittiğiniz her yerde ömür boyu düğün için öğrendiğiniz dansı icra edebilecek olmanızdır.

Dans dersi esnasında mümkün olduğunca tarlatan topuklu ayakkabı gibi düğün esnasında giyeceğiniz kıyafetlere yakın kıyafetlerle pratik yapmaya çalışın. Eğitmeni kıyafetiniz konusunda uyarın. Örneğin çok uzun kuyruklu gelinlikler için yürüyüş ve dönüş konusunda eğitmenin dikkatli davranması gereklidir.

Seyirci faktörünü asla unutmayın. Dansınızı mümkün olduğunca arkadaş ve yakın çevrenizden birkaç insanın karşısında prova edin.

Düğün dansınızın ilk veya ikinci dersinde ve son dersinde video çekimi yaptırın ki kendinizi dışarıdan bir gözle izleme imkanı bulup hatalarınızı düzeltirken geldiğiniz gelişme noktasına da şahit olun.

Düğün dansı dersi aldıysanız fotoğrafçınıza ve video çekecek kişiye mutlaka boydan çekimler konusunda uyarıda bulunun ki elinizde daha sonra da izleyebileceğiniz bir anı olsun. Hatta bir yakınınızdan ekstra bir video çekmesini de rica edin.

339445_10150423814102652_1485043301_o

Eğitmene düğün salonu, dans pisti ve oturma düzeni hakkında bilgi verin.

Ve asla stres olmayın ezberden uzak ve deneyimli bir eğitmenden düğün dansı eğitimi aldıysanız herkesi büyüleyeceksiniz…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>